RIIA TURNIIRI (24.-27.10.2002) KOKKUVÕTE.

Kadetid- 3BJSS-2 51:35
           Kadetid- VEF` 86 59:73
26.11  Kadetid- Riga/Pols-2 43:63
           Kadetid- Rakvere 68:54
Kuna viimaseks kohtumiseks tuli kohale 2 võistkonda, siis pidasime kaks 20 minutist mängu.  Mitteametlik mäng 1.poolaeg 55:23
Kohamäng 2.poolaeg 44:30.

Kadetid saavutasid kokkuvõttes 13.koha 21-e "A" klassi (85-86a) võistkonna seas. Jõukohane oleks olnud võidelda finaalturniiril. Hinne mängule 4-.

ANALÜÜS.

Esimese päeva 2 mängu mängis võistkond alla oma võimete. Eksiti väga palju lihtsate asjadega. Mängijad ei olnud võitluseks valmis. Viimased 3 kohtumist olid klass madalamate võistkondadega, mis lasi meil ennast avada.
KAITSEMÄNG.
Põhirõhk turniiril oli ind-l kaitsel pressinguga ja maa-ala pressingul.
MIINUSED.
Liiga tihti jääb meil rünnakul tagala tühjaks ja selle tagajärjel tuleb kiire!
Ülevälja pressingul ei suuda mängijad esiteks oma meest üles leida ja teiseks teda audivälja viske korral väljakul katta nii, et viimane ei saaks palli.
Poole välja peal ei suudeta tihti võtta õiget kohta, st "käsi vahel asendit" ühe söödu kaugusel pallist.
Vastaste kiire puhul tuleks segada 1. ja 2. söötu ning võtta põrgatajal hoog maha!
Maa-ala pressing oma alas- oleme ära unustanud, kes kuhu liigub ja kuidas võetakse karpi.
Treener peab liiga palju oma häält kasutama, et mängijaid mängima panna.
PLUSSID.
Kui mängijad on tööks (loe: pressinguks) häälestatud, siis tahtmisest puudu ei tule!